Biz kimiz

Monre Turizm ne yapar

Monre Turizm ve Organizasyon 15 Kasım 2011 tarihinde kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren öncelikli olarak Ulusal ve Uluslararası konferans organizasyonlarına seyahat desteği sağlamış, ilerleyen dönemde kurumsal ve küçük ölçekli şirketlerin Bayii gezileri, personel moral etkinlikleri, yıl sonu değerlendirme toplantısı etkinliklerinde de söz sahibi olmayı hedeflemiştir.

Monre Turizm ve Organizasyon 9347 üye numarasıyla Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ( TÜRSAB ) A sınıfı üyesi olup yakın zamanda Borajet Havayolları resmi bilet satış acentası ve çeşitli tur operatörlerinin yurtiçi ve yurtdışı tur satış temsilciliğini yapacaktır.

Şirketimizin Çalışma Prensipleri
Monre Turizm ve Organizasyon, faaliyet gösterdiği sektörün bilincinde olup Müşteri memnuniyeti açısından çalışma saatleri esnekliği sağlamaktadır. Organizasyonlarda bizden talep edilenden fazlasını sunmak bizleri daha mutlu etmektedir.

Şirketimizin 2017 Hedefleri
Son 5 yılda Türkiye’de en fazla sayıda ulusal ve uluslararası Konferans & Kongre organizasyonuna katkı sağlayan, Türkiye’de kurulmuş olup yurtdışında en fazla sayıda Konferans ve Kongre düzenleyen şirket olmamızın gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar elde ettiğimiz organizasyon sahası tecrübelerini kullanarak 2017 senesi içerisinde Şirketlerin Bayii toplantıları, yurtiçi ve yurtdışı toplantı organizasyonlarında söz sahibi olmayı hedefliyoruz

Şirketimizin Misyonu ve Vizyonu
Bir hayal'in ürünü olan Monre Turizm , kendisinden talep edilen 1 gecelik otel konaklaması ile Uluslararası katılımlı akademik bir Kongre Organizasyonu'na aynı ciddiyetle yaklaşmayı misyonu; her zaman daha iyisini yapmayı ise vizyonu ilke edinmiştir. Şirketimizin; Dubai, Zagreb, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve St Petersburg’ta yerel temsilcilikleri bulunmaktadır.